Sorel Marka Ayakkabılar!

Stili ve işlevliği ile dünya çapında bir marka olan Sorel ayakkabının hikayesi William H. Kaufman Inc. tarafından 1908 yılında Kanada başlamıştır. Bugün dünyanın en ünlü ve kaliteli markaları arasıdna yer alan Sorel botları bu başarısıyla günümüze kadar gelmiştir. Önce kışlık botlar üreten marka, soğuğa dayanıklı bu tasarımı ile oldukça ilgi görmüştür.

sorel marka sandalet-zebra modeli

Başarılı bir şekilde halen satışı yapılan Botlar Brad Pitt ve Kate Hudson gibi Hollywood ünlüleri tarafından tercih edilmektedir. Özel kauçuk deri malzemelerden üretilen bu modeller el işçiliği ve özenle birleşmiştir.  Botlar ilk 1960 yılında ün kazanarak markanın bugünlere gelmesinde önemli yıllara imza atmıştır.

Modaya yön veren modelleriyle bugün sandalet ve ayakkabı üreten markaya ait tasarımlar oldukça beğeni toplamaktadır. Dünyanın dört bir yanında kullanılan bot modellerinin yanında sandalet ve ayakkabı modelleri de oldukça kısa zamanda beğenildi. Kışın soğuk yazın ise sıcak ortamlarda giyilmeye müsait botlarının aksine sadece yaz için tasarlanmış bilekli modelleri oldukça şık.

sorel sandalet

Stilini ve ürün çeşitliliğini her zaman genişletmeye yönelik çalışmalar yapan Sorel, ürün hattını genişleterek bugün sandalet ayakkabı modelleri üretmektedir. Ve kısa zamanda da moda akımlarının öncülerinden olmayı başarmıştır.

sorel sandalet ayakkabı

Çarpıcı tasarımları ve değişik modelleri ile bayanların ilgisini çeken yazlık sandalet modelleri ayakkabiplus.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Yaz koleksiyonunda zebralı modelleri ilgiyle takip edilmekte. Renk ve tasarım açısında başarılı olan sandalet ayakkabılarına bayılacaksınız. Kısa pantolon ve eteklerle oldukça şık duran bu tasarımları ayağınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>