Hollywood Yıldızlarının Ayakkabı Tercihleri!

Ünlüler ve Ayakkabıları

Göz önünde olan ünlülerin sadece kendileri değil, aynı zamanda giydikleri, yedikleri ve yaptıkları da merak konusu olmaktadır.  En fazla merak edilenlerden biride kuşkusuz ki kadınların tutkunu olduğu ayakkabı modelleridir.

Ünlüler ve ayakkabılarına göz attığımızda nerdeyse çoğunun kendi tarzını yansıtan yeni stillerde ayakkabı modelleri ortaya çıkarmış olduklarına ve aynı zamanda da modaya yön verdiklerine tanık oluyoruz. Lindsay Lohan bot sandaletleriyle, Lady Gaga topuksuz topuklularıyla ve Sarah Jessica Parker’da Louboutinleriyle modaya yön veren isimlerden sadece bazıları.

Ünlülerin Vazgeçilmezleri

Topuksuz topuklu modelleri ile adeta kendi markasını oluşturan Lady Gaga, bu sıralar gittiği her yerde topuksuz topuklu modellerini tercih ediyor.

Lindsay Lohan; tercihini daha çok bot sandaletlerden yana kullanmaktadır. Alkol izleme bileziğini saklayabilmek için son derece mantıklı bir seçim olduğunu söylemekte fayda var.

Ünlülerin Ayakkabı Seçimleri

Bakalım diğer Hollywood güzellerinin ayakkabı tercihleri nelermiş bir göz atalım;

Rihanna’yı bu senenin başında çorap tarzı çizmeleri ile görmeye alıştık. Ancak herkesin Rihanna kadar bu çizmeleri sevmediğini de belirtmek gerekiyor.

Hollywood Güzelleri

Gossip Girl dizisi ile ün kazanan Blake Lively ise Louboutin botlardan yana tercihini kullanıyor. Son derece tarz ve seksi bir görünüm sağlayan bu botlar ile kendini çok iyi hissettiği kesin…

Ünlüler ve Ayakkabıları

Kim Kardashian; ünlülerin vazgeçilmezleri arasında yer alan oldukça yüksek topuklu ve ilginç desenleri bulunan ayakkabı modellerini tercih eden ünlüler arasında yer alıyor.

Ünlülerin ayakkabı seçimlerinde ilgi çeken bir diğer isimde Victoria Beckham’dır. Victoria Beckhamin topuksuz lateks çizmeleri de yine oldukça ilgi çekmişti. Biraz denge sorunu yaşatan bu çizme modelinde Victoria Beckham, kocası David Beckham’a yaslanarak çözüm buluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>