Divarese’in Elit Çizgisi

Anlatacak o kadar çok marka, o kadar çok detay var ki bir süre sonra insan hangisinden bahsedeceğini şaşırıyor.  Bugün Divarese’in her markada olmayan elit çizgisinden bahsetmek istiyorum. Markanın bu sezonki koleksiyonu o kadar şık ve o kadar güzeldi ki gelecek sezonda da aynı başarıyı sağlayacağından şüphem yok. Divarese ayakkabı, bu sene elit çizgisiyle renkleri, geometrik ve hayvan desenlerini birleştirmiş.

Divarese Ayakkabı

Ayakkabıda yılan desenleri, kadınların her zaman ilgisini çekiyor fakat Divarese bayan ayakkabı modellerinde yaz sezonunda bu desenler çok fazla göze çarpıyor.

Divarese Bayan Ayakkabı Modelleri

Topukluların şahı stilettolar, platform topuklar, kalın yüksek topuklar, gece ayakkabıları, taşlarla süslenmiş, swarovskinin asaletini taşıyan özel linelar, Divarese ayakkabı 2012 koleksiyonunu oluşturan bazı detaylar. Renklerde ise siyahın ve kahverenginin ağır bastığını görüyoruz.

Divarese Ayakkabı 2012

Her daim her kıyafetinizle şıklığı yakalamanızı sağlayacak olan Divarese ayakkabı modelleri, geniş bir koleksiyonun içerisinde bulunuyor. Modellerde kırmızı renklerinde kullanıldığını söyleyebiliriz. Hem günlük giyimde hem de iş yaşamında rahatlıkla giyebileceğiniz bu modeller, şıklığınızı tamamlamak için tasarlanmış.

Divarese Ayakkabı Modelleri

Kadınları fazlasıyla etkileyen markanın erkek kullanıcıları da çok fazla. Onlar için de birbirinden şık Divarese ayakkabı erkek modelleri üretiyor. Divarese ayakkabıları her elbisenin ve pantolonun altına uyum sağlayacak. Siz de yazın keyfinizi şıklığınızı tamamlayarak çıkaracaksınız. Yazın bitimiyle de kış koleksiyonları tanıtılmaya başlar. Modanın kalbini tutan markanın 2013 modelleri, bakalım nasıl olacak?

Divarese Ayakkabı Erkek

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>