Beymen Ayakkabı Modelleriyle Büyülemeye Devam Ediyor!

Beymen Ayakkabı Markaları

Tekstilin uzun yıllar bir aile geleneği olarak devam ettiği Boyner Ailesinde 60’lı yıllarda Osman Boyner; giyim sektörüne imzasını atmak ve yepyeni ürünleri piyasa sunmak amacı ile Beymen Club’ı kurdu.

Beymen Ayakkabı Modelleri

Kısa bir süre içerisinde başarıdan başarıya koşan Beymen Club, 2005’in Temmuz ayından itibaren Türkiye’nin lider şirketleri arasında yerini almış bulunuyor. Bugün, 34.000 m2′yi kapsamakta olan 33 mağazasıyla yılda yaklaşık 2.5 milyon kadar müşteriye hizmet sunuyor.

Beymen Ayakkabı Fiyatları

Üstün kalite hizmetini yaratıcı düşünce gücü ile birleştirmeyi başaran Beymen markası, kendi koleksiyonlarının dışında dünyaca ünlü markaları da kendi çatısı altında toplayarak müşterileriyle buluşturuyor. Beymen; Türkiye pazarına ilk kez girmekte olan yaklaşık 40 marka ile birlikte dünyanın önde gelen ayakkabı markalarını müşterilerinin beğenisine sunmaktan büyük bir keyif duyuyor.

Beymen Club

Beymen ayakkabı markaları arasında; Lacoste, Nike, Dolce&Gabbana, Alexander Birman, Barrett, Beymen Collection, Brian Atwood, Carven, Charlotte Olympia, Rivieras, Brunello Cucinelli, Opening Ceremony, Gianvito Rossi, Super Ga, Valentino, Valentino Red, Michael by Michael Kors, Stella Mccartney ve Play Comme Des Garcons gibi ünlü markalar yer almaktadır.

Beymen Club

Tekstil modasına yön veren Beymen Club; erkek kıyafetlerini, Loaferlar ve safari ayakkabılar ile tamamlayarak yaz akşamlarına ayrı bir şıklık katmayı başarıyor. Yaz akşamlarında şık nasıl olunabileceğini gözler önüne seren Beymen, örgü ve dikiş detaylarındaki şıklık ile rahatlığı tamamlıyor.

Beymen Ayakkabı Modelleri

Beymen ayakkabı modelleri bu yaza damgasını vuracak!

Bu yaz sık sık görmeye kendimizi şimdiden alıştırmamız gereken Beymen ayakkabı modelleri arasında bu yılın modası olan Espadriller yer alıyor. Beymen; Espadril modasını Tom markası ile yakalıyor. Birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımları ile Tom markasının Espadrillerini sizde çok beğeneceksiniz…

Beymen ayakkabı fiyatlarının da sunmuş olduğu kalite ve hizmet göz önünde bulundurulduğunda son derece dengeli olduğu anlaşılmaktadır. Ünlü markaların buluşma noktası haline gelmiş olan Beymen; yakalamış olduğu kaliteden öden vermeden hizmetlerini sürdürmeye ve sizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>