Platform Topuklu Converse

Spor giyinmeyi sevenler ama farklı tarzları denemekten hoşlanan için Converse’nin platform topukları oldukça ilginç.  Rahatlığın yanında yıllardır dünya çapında ayakkabıları takip edilen markaya özellikle gençler arasında en trend ayakkabılar arasında yer alıyor.

Converse modelleri

Yaz-kış ayaklarınızdan Converse modelleri çıkarmayanlardansanız artık platform topuklarla da tanışabilirsiniz!

Renklerin bir kombinasyonu olarak piyasa sunulan modeller iddialı ve çekici tasarımlara sahip. Kimisi desenli kimisi klasik kimi baskılı Converse ayakkabılar ilginizi çekecek! Her renk kıyafetle uyum sağlayan bugüne kadar binlerce çeşit kombinasyonla vitrinleri süsleyen Converse modelleri ayakkabiplus.com sayfasında yakından inceleyebilirsiniz.

Yazın ayaklarınızı renklendirecek Converse platform topuklular ile jeanleriniz, elbiseleriniz hayat bulacak. 2012 yaz sezonunun moda renkler ve cıvıl cıvıl neşesi Converse ‘de buluşuyor.

converse ayakkabı platform topuk

Bugüne kadar birçok değişik projede yer alarak sportif faaliyetlerin üstünde efsanevi buluşmalara imza atan marka her zaman yenilikçi tavrıyla lider markalardan olmayı başarmıştır.  1908 yılından bugüne converse mağazaları gittikçe dünyanın her yerinde ilgi görmeye ve modelleriyle en çok takip edilip taklit edilen ürünler arasında yer almıştır.

Platform topuk seviyor ya da spor rahatlığında yüksek topuklu daha farklı modeller arıyorsanız Converse’nin bu modelleri tam size göre!

Amerikan spor markası Conver gençler arasında oldukça popüler bir marka, bu modelleri de gene gençler için oldukça farklı çalışmalarından! Genç kızların ilgisini çekmeyi başaran markanın modellerini sizlerle paylaştık.

converse topuklu ayakkabı

Yaz renklerinin converse modellerde buluştuğu ve marjinal bir düşünceyle tasarlandığı mavi-beyaz renkli coverse ayakkabı vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak. Rahat, şık ve tarz olmayı seçenlerin tercihi!

paltform topuklu converse

Özellkle genç kızların ilgisini çekecek beyaz platform topuklu Converse modeli sadeliği ve ufak desenleri ile gözde modellerinizden olacak.

Converse platform topuklar

Klasik Converse modellerinden çokta farklı olmayan bu platform topuklar tek renk ile bezenmiş ve topuklarındaki renkleri ile uyumu yakalamışa benziyor.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>