Adidas Ayakkabı Modelleri; Jeremy Scott

Adidas ayakkabı Modelleri

Ünlü spor marklarından Adidas bugüne kadar ürettiği her model ve koleksiyonda başarısını kanıtlamış sayılı markalardan biridir. Ünlü tasarımcılarla çalışan ve her zevke ve yaşa hitap eden modelleri üreten Adidas bir Alman markasıdır.

1983 yılında kurulmuş olan ve spor ayakkabı, forma, eşofman ve birçok futbol ekipmanı koleksiyonları ile dünyada adından sıkça söz ettiren Adidas ayakkabılar, kaliteleri ve aynı zamanda şık tasarımlarıyla her daim göz dolduruyor.

Ana üretim dalı olan futbolda başarılı tasarımlar ile her sezona damgasını vuran Adidas marka ayakkabılar bu sene en trend modeller ile vitrinlerdeki yerini alıyor!

Aynı renkte 3 paralele çizgi ile dünyanın her yerinde tanınan Adidas ayakkabılar Jeremy Scott koleksiyonunda da kullanılmış.

Farklı tarzı ve kişiliği ile tanınan ünlü tasarımcı bu modelleri Adidas için özel çalışmıştır. İlham kaynağının Amerikan kültürü olduğunu söyleyen ve bu tarz bir yaşamdan ilham alınarak tasarlanan Adidas Jeremy Scott ayakkabı modelleri oldukça ilgi görüyor! 2010 yılından beri üzerinde çalıştığı Adidas ayakkabı modelleri Ocak ayında görücüye çıktı. Dünyanın bir çok yerinde satış mağazaları bulunan Adidas markasına ait ayakkabı modellerini ayakkabiplus.com sitesinde de takip edebilirsiniz.

Adidas

Oldukça eğlenceli ve farklı olan Adidas Jeremy Scott ayakkabı modelleri ile ilk far edilen ve kıskanılan siz olacaksınız! Uygun fiyat ve kampanyalarında yararlanarak sahip olacağınız Adidas ayakkabılar için vakit kaybetmeyin.  Son teknoloji ile üretilmiş, farklı veyenilikçi aynı zamanda kaliteli ve orijinal Adidas ayakkabı modelleri için Ayakkabiplus.com’u takip edin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>